Pershkrimi i dhomes

Ne katin e pare dhe te dyte do te  gjeni dhomat tona Comfort dopio  të cilat janë ideale edhe për familjet. Keto dhoma kanë te perfshire  tavoline pune, telefon, flat TV, kondicioner, internet wireless me shpejtesi te larte dhe 24 orë sherbim bari .Te përfshira ne cmim jane taksat dhe mëngjesi.