Pershkrimi i dhomes

Dhomat tona moderne Comfort Single, te vendosura në katin e pare dhe te dyte të hotelit ofrojnë strehim elegant dhe të rehatshem. Mobiljet jane bashkëkohore dhe te kombinuara me shije. Dhomat kanë te perfshire telefonin, flat TV, ajrit të kondicionuar, internet wireless me shpejtesi te larte dhe 24 orë sherbim bari .Te përfshira ne cmim jane taksat dhe mëngjesi.