Pershkrimi i dhomes

Në katin e 1, ju do të gjeni dhomën tonë familjare e cila eshte e pershtatshme për të akomoduar deri ne 4 persona . Kjo dhome ofron  rehati dhe elegance per familjen tuaj.Dhoma  ka  te perfshire telefonin, LCD TV, ajër të kondicionuar, tavoline pune, internet wireless me shpejtesi te larte dhe 24 orë shërbim bari. Çmimi përfshin taksat dhe mëngjesin.